zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ZŁOTY PARTY BUS + GOGO

Nowość! Złoty Party Bus w Trójmieście, striptiz i klub gogo w cenie. Zabieramy na pokład aż 30 imprezowiczów! Ten szeczerozłoty Party Bus to niespotykany nigdzie dotąd, ekskluzywny transport na każdą imprezę. 

Podróż umili Wam profesjonalny DJ, stroboskopy, lasery, rurka do tańca oraz dwa podświetlane bary, które możecie uzupełnić własnym alkoholem. Nasz Złoty Party Bus jest do Waszej dyspozycji na 2h. W tej cenie to sztos! Do tego gwarantujemy, że nie zabraknie Wam cytryny i lodu do drinków.

Mało? Zaczekajcie aż na pokład wkroczy nasza super seksowna piękność i wykona dla Waszej ekipy niezapomniane show. Wszystko to pod czujnym okiem imprezowej przewodniczki, która zatroszczy się o wszystko tak, żebyście Wy mogli wyłącznie korzystać z uroków wieczoru.

Po przejażdżce gratisowe wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo (Gdańsk lub Sopot) wymienne na wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji).

Sprawdźcie sami jak smakuje przejażdżka naszym Złotym Party Busem. To prawdziwie Porshe wśród busów. W cenie atrakcji odbierzemy Was z każdego miejsca na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Promocja: zapłacicie max. za 20 osób, reszta jedzie GRATIS!

Cena zawiera

  • wynajem Złotego Party Busa w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) na 2h
  • 24 miejsca siedzące - zabieramy aż do 30 osób
  • lód, cytrynki, kubeczki, kieliszki
  • występ tancerki erotycznej (około 15min - 3 piosenki)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • DJ
  • przyciemniane szyby, zadymiarka, lasery, stroboskopy, rurka do tańca
  • imprezowa opiekunka grupy
  • gratisowe wejściówki do gogo lub klubu muzycznego

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.