zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - ZŁOTY PARTY BUS + GOGO

Nowość! Złoty Party Bus w Trójmieście, striptiz i klub gogo w cenie. Zabieramy na pokład aż 30 imprezowiczów! Ten szeczerozłoty Party Bus to niespotykany nigdzie dotąd, ekskluzywny transport na każdą imprezę. 

Podróż umili Wam profesjonalny DJ, stroboskopy, lasery, rurka do tańca oraz dwa podświetlane bary, które możecie uzupełnić własnym alkoholem. Nasz Złoty Party Bus jest do Waszej dyspozycji na 2h. W tej cenie to sztos! Do tego gwarantujemy, że nie zabraknie Wam cytryny i lodu do drinków.

Mało? Zaczekajcie aż na pokład wkroczy nasza super seksowna piękność i wykona dla Waszej ekipy niezapomniane show. Wszystko to pod czujnym okiem imprezowej przewodniczki, która zatroszczy się o wszystko tak, żebyście Wy mogli wyłącznie korzystać z uroków wieczoru.

Po przejażdżce gratisowe wejściówki + rezerwacja stolika w klubie gogo (Gdańsk lub Sopot) wymienne na wejściówki do klubu muzycznego (bez rezerwacji).

Sprawdźcie sami jak smakuje przejażdżka naszym Złotym Party Busem. To prawdziwie Porshe wśród busów. W cenie atrakcji odbierzemy Was z każdego miejsca na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Promocja: zapłacicie max. za 20 osób, reszta jedzie GRATIS!

Cena zawiera

  • wynajem Złotego Party Busa w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) na 2h
  • 24 miejsca siedzące - zabieramy aż do 30 osób
  • lód, cytrynki, kubeczki, kieliszki
  • występ tancerki erotycznej (około 15min - 3 piosenki)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • DJ
  • przyciemniane szyby, zadymiarka, lasery, stroboskopy, rurka do tańca
  • imprezowa opiekunka grupy
  • gratisowe wejściówki do gogo lub klubu muzycznego

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.