zobacz koszyk 0

Praga - ZAPASY W BŁOCIE+KLUB

Jeśli Praga to zapasy w błocie! Pikantny pokaz striptizowy, lesbian show, zapasy Kawalera z pięknymi zapaśniczkami, piwo a po wszystkim zakończenie wieczoru w jednym z 2 topowych klubów muzycznych w Pradze.
 

Zapasy, których nie zapomnisz

Show jest całkowicie prywatny - tylko dla waszej grupy.  Po przyjeździe na każdego z Was czeka piwo z beczki. Dwie seksowne tancerki pokażą Ci pikantny pokaz zapaśniczy Lesbi, w którym wezmie udział również sam Kawaler. Podczas występu zostawiają go w bieliźnie i zapraszają do siebie. Po "zapasach" Kawaler otrzyma wszystko co niezbędne do kąpieli (kapcie, żel pod prysznic i ręcznik). Po występie cała Twoja grupa może przejść piętro wyżej i zostać cały wieczór w klubie lub przejść do klubu Zlaty Strom , gdzie czekać będize na was drink i loża dla grupy. (*zależy od dostępności)
 

Imprezowe opiekunki

Nasza opiekunka jak zwykle od samego początku imprezy zadba o to, aby świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Nie będziesz jako organizator zostawiony sam sobie.

Aby urozmaicić całą imprezę, zamów do tego pakietu tancerkę XXL, która po wyjściu dziewczyn z basenu zabawi pana młodego nieco dłużej, lub inne dodatki z listy poniżej. Zapasy w błocie są bardzo popularne, a wszyscy chcą piątek lub sobotę o godzinie 20:00, więc nie zwlekaj z rezerwacją. 

UWAGA! Start najpóźniej o godz 20:00. Koniec najpóźniej o 21:00.

Cena zawiera

 • Odbiór z hotelu;
 • Imprezowa przewodniczka;
 • Wejście do klubu i rezerwacja klubu na pokaz;
 • Powitalne piwo dla każdego;
 • Basen pełen śliskiego błota - prywatny show;
 • Pokaz Lesbian show w basenie;
 • Pikantna "walka"  z Kawalerem w roli głównej;
 • Dla Kawalera - żel pod prysznic, ręcznik i kapcie;
 • Bezpłatny wstęp na górne piętro klubu Chapeau Rouge;
 • Wstęp, rezerwacja i drink powitalny w klubie Zlatý Strom;
 • Start najpóźniej o 20:00

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 6 os.
WEJŚCIE DO KLUBU + WELCOME DRINK
Topowy klub w centrum Pragi (Vaclavskie Namesti). Dojdź tam na piechotę z  przewodnikiem ( w cenie).  1 welcome shot lub napój /os w cenie.  Do 22.00 rezerwacja stolika gratis (w zależności od dostępności) 

striptiz-lesbian-show__1_
1129 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).


sexy-policjantka
1299 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
899 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

649 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze