zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - WIECZÓR NA STATKU

Wynajem statku w Gdańsku na wieczór kawalerski. Sympatyczna opiekunka grupy, tancerka go-go i max. 17 imprezowiczów. Statek wyposażony jest w ekskluzywne wnętrze i miłą obsługę. Na pokładzie nie ma baru ale na wysposażeniu znajdziecie szklanki i kieliszki. Możecie wnieść swój alkohol i napoje oraz muzykę na CD/MP3
 
Rejs statkiem zaczynamy i kończymy w Gdańsku. Wejście do klubu GoGo w Gdańsku jest w cenie atrakcji. Transport na nadbrzeże nie jest wliczony. To krótki spacer, ale jeśli spacery Wam nie w głowie lub zaczynacie imprezę poza centrum Gdańska, możecie dodąć jedną z opcji poniżej.

Wynajem statku w Trójmieście to bardzo popularna opcja weekendowa, więc jeśli Wasza impreza wypada właśnie w sobotę wieczorem, polecamy rezerwować z wyprzedzeniem.

Cena zawiera

  • Opiekunka grupy & obsługa statku.
  • 2-godzinny rejs statkiem wyłącznie dla Waszej grupy
  • Występ tancerki erotycznej - 3 piosenki = ok. 15-20 minut.
  • Możecie mieć własną muzykę i napoje
  • Możliwe dodatki - catering, open bar etc.
  • Min 12 Max 17 osób + opiekunka 
  • Dodatkowa godzina rejsu + 990 PLN
  • Wejściówki do klubu GoGo
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


490 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.