zobacz koszyk 0

Warszawa - WYCIECZKA PRL JELCZEM 'OGÓRKIEM'

Oto oryginalna impreza kawalerska w Warszawie w klimacie PRL połączona z przejażdżką kultowym Jelczem "Ogórkiem".

Ustawcie się w kolejce po bilet i wsiądźcie do kultowego 'Ogórka', który zabierze Was w niezapomnianą przygodę. To będzie podróż w czasy, gdy 'Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatnio'. Podczas tej 2,5-godzinnej wyprawy sprawdzicie czy wszyscy byli równi, czy może jednak zdarzali się 'równiejsi'? Podczas imprezy przejedziemy warszawskim 'Ogórkiem' przez cztery dekady Polski Ludowej. Zaczynając od szarzyzny lat 50-tych i 60-tych, poprzez epokę Gierka i propagandę sukcesu, aż do bareizmowskich absurdów upadającego systemu lat 80-tych. Podróż zaczyniemy na Placu Defilad, gdzie z trybuny honorowej sprawdzimy czy iglica Pałacu Kultury i Nauki faktycznie podtrzymuje nieboskłon. Następnie udajemy się na Plac Konstytucji by docenić architekturę socrealizmu. Stamtąd docieramy pod Dom Partii i sprawdzamy czy nadal bije tam czerwone serce PZPR. Wreszcie odwiedzamy Muranów by zobaczyć jak 'cały naród odbudowuje swoją stolicę'.

To impreza w klimacie PRL, więc nasz dziarski ucharakteryzowany w klimacie epoki przewodnik przybliży Wam warszawskie realia doby komunizmu. Opowie Wam m.in jaka była ulubiona potrawa Towarzysza Gomułki, czy istnieje podziemny tunel który łączy Dom partii z PKiN,  gdzie wyskakiwało się 'na jednego' i czy Trasa Łazienkowska jest 'jasna, długa i prosta'. Przewodnik to typowy warszawski cwaniak, nie zabraknie więc humorystycznych ciekawostek i anegdot. Nasz kultowy 'Ogórek' odbierze Was z dowolnego miejsca na terenie Warszawy i odwiezie pod wyznaczony adres. Dojazd poza miasto wiąże się z dopłatą – wycena indywidualnie w zależności od odległości. Na pokład możecie zabrać swój alkohol i napoje.

Cena zawiera

  • odbiór Jelczem "Ogórkiem" z wybranego miejsca na terenie Warszawy
  • 2,5-godzinna wycieczka - zwiedzanie m.in. PKiN, okolic MDM i Dzielnicy Ministerstw
  • 41 miejsc siedzących
  • przewodnik - warszawski cwaniak ucharakteryzowany w klimacie epoki
  • odbiór/powrót z/do dowolnego miejsca w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.