zobacz swój koszyk

Warszawa - WYCIECZKA PRL JELCZEM 'OGÓRKIEM'

Oto oryginalna impreza kawalerska w Warszawie w klimacie PRL połączona z przejażdżką kultowym Jelczem "Ogórkiem".

Chcecie wiedzieć do czego w PRL-u służyła Kaśka? Kim była Frania? A może czym Gomułka chciał zastąpić cytryny? To wszystko i wiele innych ciekawostek opowie Wam nasz dziarski przewodnik, który realia doby komunizmu ma w małym paluszku. Ponadto dostaniecie do wykonania zadanie w PKIN – rozwiązanie krzyżówki, następnie będziecie musieli zrealizować zakupy na kartki w prawdziwym sklepie i na koniec ustawić się w kolejce do kierowcy po bilet. Zamiast biletu jednak czeka Was miła niespodzianka - ogórek, wódka i oranżada. Po pierwszej lufie jedziemy Ogórkiem Jelczem pod MDM, gdzie będziecie musieli rozwiązać kilka łamigłówek związanych z absurdami PRL i po ok 30 min przetransportujemy Was pod Dzielnicę Ministerstw. Zanim ruszycie, kolejna lufa wódki.

Po wycieczce szlakiem PRLu odstawimy Was naszym Ogórkiem w wyznaczone miejsce na terenie Warszawy (odbiór lub koniec poza granicami miasta wiązać się będą z dopłatą w zależności od odległości). Na pokładzie autobusu mieści się 41 pasażerów - w takiej konfiguracji wypada tylko 68 PLN/os. Możecie również dorzucić wejściówki do klubu muzycznego lub klubu gogo i wówczas podwieziemy Was naszym szalonym Ogórkiem najbliżej wejścia jak się da. Podróż do klubu możecie urozmaicić również występem tancerki - wystarczy, że wybierzecie poniżej opcje, którymi jesteście zainteresowani.

Cena zawiera

  • odbiór Jelczem "Ogórkiem" z wybranego miejsca na terenie Warszawy
  • 2,5 - godzinna wycieczka szlakiem PRL
  • zadania oraz łamigłówki związane z czasami PRLu
  • sympatyczny przewodnik - żartowniś
  • 2 shoty wódki, oranżada oraz ogóras dla każdego
  • odwózka w wyznaczone miejsce na terenie Warszawy
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.