zobacz koszyk 0

Warszawa - WIĘZIENNY PARTY BUS + GOGO

NOWOŚĆ w mazowieckim! Więzienny Party Bus w Warszawie! Jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na Wasz kawalerski to przedstawiamy Wam totalną nowość. Party Bus stylizowany na więzienie - kraty w oknach, wewnątrz cela, krzesło elektryczne i trzy kurki do tańczenia. Idealnie, bo w pakiecie macie występ tancerki gogo. 
Na pokład możecie zabrać własny alkohol, a po przejażdżce zabierzemy Was do klubu gogo.
Party Bus to nasz best-seller, nasza duma i chwała. Uwielbiany przez pełnokrwistych samców, Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, dwa podświetlane barki, miękkie klubowe kanapy, mega nagłośnienie, oraz aż trzy rurki do tańca, a na niej przemiłą striptizerkę która wykona dla Was najlepszy striptiz w Warszawie.
Przejazd Party Busem trwa godzinę, odbieramy Was z wybranego miejsca w granicach Warszawy i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie, druga to +840 PLN.

Do tego jak zwykle imprezowa opiekunka, która ogarnie wszystko tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł poimprezować z kumplami... bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy jednorazowe kubki. Party Bus w sezonie jest bardzo popularny, więc jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.

Możemy za Was ogarnąć jeszcze sprawę alkoholu, jeśli nie macie do tego głowy i chcecie, żebyśmy się tym zajęli, to wystarczy dodać podczas rezerwacji opcji Pakiet alko.

Po kursie gratisowe wejście do najlepszego klubu GOGO w Warszawie i rezerwacja loży.

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 uczestników - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo na pokładzie więziennego Party Busa podróżuje aż 30 imprezowiczów.

Jest Was za mało? Sprawdź jego młodszego brata 14os. mini Party BUS lub Party Nyskę do 8 os.

Cena zawiera

  • wynajem wyjątkowego Party Busa w Warszawie na godzinę 
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min) 
  • barman 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • bilet wstępu do klubu GOGO + loża
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


tancerka-erotyczna-warszawa
550 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut