zobacz swój koszyk

Kraków - WALKI W OLEJU + KLUB GOGO

Walki w oleju w Krakowie niedaleko Rynku, a następnie najlepszy w Krakowie klub GoGo. Oto pomysł na wieczór kawalerski! Prywatna sala VIP w jednym z krakowskich lokali, śliski obszerny basen, a w nim dwie atrakcyjne zapaśniczki. Nasze najlepsze tancerki nacierają się pachnącym olejkiem w wielce wyzywajacy sposób aby następnie rzucić się na siebie używając technik, które widzieliscie do tej pory jedynie na filmach nadawanych po 22.00.

Dziewczyny tworzą bardzo oryginalny sado-maso-ekshibicjonistyczny związek - pałają do siebie nienawiścią by po chwili oddać się pieszczotom. Takie okazjonalne wybuchy namiętności w trakcie walki nie są niczym niezwykłym. W ostatniej rundzie wciągają do basenu Kawalera w slipkach i "walczą" wspólnie z nim.  (Warto mieć ze sobą slipki na zmianę) Jeśli chcecie by Kawaler został przynajmniej w slipkach, poinformujcie o tym dziewczyny PRZED walką. W przeciwnym razie może być za późno. Tu nie ma żadnych reguł. Szeroki uśmiech na twarzy wszystkich zgromadzonych gwarantowany! Profesjonalna oprawa świetlno-muzyczna, prywatny doskonale zaopatrzony bar z obsługą, oraz 3 x piwko lub shot w cenie! Po zapasach ( za dotatkową opłatą +150PLN/walkę) każdy z Was będzie mógł spróbować swych sił z niestrudzonymi zapaśniczkami.  Jest to jedna z naszych najgorętszych atrakcji! Organizujemy ją wyłącznie dla Waszej grupy w prywatnym pomieszczeniu - bez świadków. Cały czas jest z Wami nasza imprezowa przewodniczka.

Po Walce spacerkiem do klubu GoGo przy Rynku - loża, wejście VIP i dla każdego karta VIP na nielimitowaną ilość wejść tego wieczoru - na wypadek gdyby złapał Was kebabowy głód.

Cena zawiera

  • dyskretne pomieszczenie w klubie w samym centrum miasta
  • 3 piwka/ wódki na osobę
  • 3-rundowy pojedynek naszych pięknych zapaśniczek (ok. 15 - 20 minut)
  • obowiązkowa niespodziankowa runda upokarzająca dla pana młodego (nie zapomnij o aparacie na tę okazję)
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 


limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.