zobacz swój koszyk

Warszawa - DODATEK: AUTOSTOPOWICZKA

Praktycznie do każdej atrakcji w Warszawie możesz dodać sexy autostopowiczkę/drugą tancerkę, która podgrzeje temperaturę na Waszej imprezie kawalerskiej. Może zaczepić Was pod busem i poprosić o podwiezienie lub wsiąść po drodze. Zrobi dla Was striptiz o jakim kawalerowi się nie śniło.

Super sprawdza się również jako dodatek - druga tancerka gogo do wieczorowych imprez. Dziewczyny mogą zataczyć razem i zrobić dla Was niezapomniany Lesbian Show lub osobno - kwestia preferencji.

W naszej ekipie tańczą wyłącznie najlepsze striptizerki z całego kraju - nie pożałujecie żadnego występu.

Cena zawiera

  • występ tancerki erotycznej 'po drodze' na inną atrakcję z motywem autostopowiczki zatrzymującej Wasz autobus
  • 3 tańce - około 15-20 minut
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-gogo
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.