zobacz swój koszyk

Warszawa - KOSMICI PORYWAJĄ KAWALERA

Zaskakujące porwanie kawalera, wejściówki i rezerwacja loży w klubie gogo, dla każdego z uczestników po piwie na miejscu, a dla kawalera prywatny striptiz, czyli ekscytujący scenariusz wieczoru kawalerskiego!

Porywamy Kawalera z wybranego miejsca w centrum Warszawy - porywacz kosmita wyskakuje z samochodu, pakuje go do środka i razem ze wspólnikiem - kierowcą wywożą w nieznane miejsce. Worek na głowę, kajdanki... jest miło.

W międzyczasie Wy udajecie się z przewodniczką do klubu GoGo w ścisłym centrum Warszawy, gdzie czeka loża i zimny napój na start. Po jakimś czasie odstawiamy porwanego Kawalera w nieznane miejsce. Gdy zdejmiemy mu worek i otworzy oczy  - siedzi ciągle skuty, ale w topowym klubie GoGo, a seksowna tancerka wykonuje 'na nim' prywatny taniec którego nie zapomni do końca życia. 

Do porwanie kawalera, możesz dodać też kilka dodatków z listy poniżej.
 

Cena zawiera

  • porwanie kawalera przez kosmitę
  • wstęp do klubu GoGo dla wszystkich
  • loża w klubie GoGo
  • piwko dla każdego 
  • show/taniec dla kawalera
  • imprezowa opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
590 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.


limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.