zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY TRAMWAJ + PAKIET VIP

Party Tramwaj w Krakowie, striptiz na pokładzie, a do tego pakiet VIP w klubie gogo. Zestaw jak marzenie!

Zapraszamy na imprezową jazdę party tramwajem, z ostatnim przystankiem w klubie gogo, do którego zapewniamy wejściówki, rezerwacje loży, 2 butelki wódki, softy i 3 tańce dla kawalera! Do tego w cenie mega show naszej najlepszej striptizerki w czasie przejażdżki. A to wszystko w asyście imprezowej opiekunki!

Start imprezy w party tramwaju, na Rynku w Krakowie lub na wybranym przez was przystanku tramwajowym.

To nie jest zwykły jeżdżący kasownik. Używamy tylko specjalnego luksusowego PARTY TRAMWAJU - jedynego takiego w Krakowie, więc nie bój się - nie spędzicie czasu w drewnianej budzie z magnetofonem - jamnikiem. Przyciemniane szyby, oldschoolowy wygląd na zewnątrz, a w środku tylko to co najlepsze: głośny system stereo, karaoke, 3 plazmy, przyzwoicie zaopatrzony bar z barmanem.

Możecie mieć własną muzykę na USB. Jeśli chcecie możecie także pić własny alkohol (opcja z "korkowym" i własnym alkoholem to dodatkowe + 350 PLN), palenie na pokładzie nie jest możliwe. Przerwy na WC i papierosa na jednym z przystanków. 

Ostatni przystanek: Prywatna loża w klubie gogo niedaleko rynku i specjalny pakiet VIP dla Waszej grupy: bilet wstępu + loża + wódka 2 x 0,7l i napoje + 3 tańce dla kawalera/grupy + karty VIP (nieograniczony wstęp do klubu tego wieczoru, gdybyście mieli ochotę wyskoczyć np. na kebab). Grupy powyżej 15 osób dostają dodatkowe 0,7l wódki. Korzystamy wyłącznie z najlepszych bezpiecznych klubów gogo w Krakowie - nieopodal Rynku, gdzie codziennie tańczy kilkanaście - klikadziesiąt  tancerek. Z pakietem wódczano-tanecznym nie musicie się też obawiać że w imprezowym szale wydacie więcej niż planujecie. W klubie gogo możecie zostać do woli.

Przez większość wieczoru będzie z Wami nasza imprezowa opiekunka, która opuści Was dopiero w klubie gdy upewni się, że wszystko jest ok. Dodatkowa godzina jazdy party tramwajem w Krakowie to + 590 PLN.

Cena zawiera

  • PartyTramwaj w Krakowie na wyłączność na godzinę 
  • występ tancerki na pokładzie (ok. 15-20min)
  • wejście do klubu gogo 
  • rezerwacja loży 
  • pakiet VIP: bilet wstępu + loża + wódka 2 x 0,7 i napoje + 3 tańce dla kawalera/grupy
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!

690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

party-tram-krakow
890 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA - PARTY TRAMWAJ
Lubisz się spokojnie delektować ? Dodaj drugą, trzecią, czwartą...Tramwaj jest cały tylko dla Was

tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.


dominatrix__1_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.

maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).


klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!