zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY TRAMWAJ + PAKIET VIP

Oto Party Tramwaj! Start na Rynku w Krakowie lub na wybranym przez was przystanku tramwajowym jeśli macie jakieś plany na biforek. Imprezowa jazda party tramwajem z tancerką, a na koniec klub gogo z mega pakietem.

To nie jest zwykły jeżdżący kasownik. Używamy tylko specjalnego luksusowego IMPREZOWEGO PARTY TRAMWAJU  - jedynego takiego w Krakowie, więc nie bój się - nie spędzicie czasu w drewnianej budzie z magnetofonem - jamnikiem. Przyciemniane szyby, oldschoolowy wygląd na zewnątrz, a w środku tylko to co najlepsze:  głośny system stereo, karaoke, 3 plazmy, przyzwoicie zaopatrzony bar z barmanem i tancerka GoGo (w cenie).

Możecie mieć własną muzykę na USB. Jeśli chcecie pić własny alkohol - (opcja z "korkowym" - i własnym alkoholem to dodatkowe + 350 PLN ), palenie na pokładzie nie jest możliwe. Przerwy na WC i papierosa na jednym z przystanków. 

Ostatni przystanek: Prywatny VIP room w klubie GoGo niedaleko Rynku i specjalny pakiet VIP dla Waszej grupy: bilet wstępu + loża + wódka 2x 0,7 i napoje + 3 tańce dla kawalera/grupy + karty VIP (nieograniczony wstęp do klubu tego wieczoru, gdybyście mieli ochotę wyskoczyć np. na kebab). Korzystamy  z najlepszego bezpiecznego klubu Go-Go w Krakowie - nieopodal Rynku, gdzie codziennie tańczy kilkanaście - klikadziesiąt  tancerek. Z pakietem wódczano-tanecznym nie musicie się też obawiać że w imprezowym szale wydacie więcej niż planujecie. W klubie GoGo możecie zostać do woli.

Przez większość wieczoru będzie z Wami nasza imprezowa opiekunka, która opuści Was dopiero w klubie gdy upewni się, że wszystko jest ok. Może być Was nawet  25ciu, a zapłacicie maksymalnie za 15 osób! Dodatkowa godzina jazdy party tramwajem to + 590 PLN.

Cena zawiera

  • Imprezowy Tramwaj na wyłączność na godzinę 
  • wejście do klubu GoGo 
  • rezerwacja loży 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • pakiet VIP : bilet wstępu + loża + wódka 2x 0,7 i napoje + 3 tańce dla kawalera/grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!

450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

party-tram-krakow
590 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA - PARTY TRAMWAJ
Lubisz się spokojnie delektować ? Dodaj drugą, trzecią, czwartą...Tramwaj jest cały tylko dla Was

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.


449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.


dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.