zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - PARTY NYSA

Imprezowa PARTY NYSA na stylowy wieczór kawalerski z prawdziwego zdarzenia. Niepowtarzalny klimat przez 2 godziny jazdy.

Rozkręćcie muzykę na full, pokażcie się na mieście i  pozwiedzajcie ulubione miejsca kawalera. Zacząć i skończyć możecie w wybranym miejscu - u siebie w domu, klubie, lub kasynie.....

Nasza PARTY NYSKA zabiera do 7 osób.

Nyska jest wasza na 2 godziny. 

Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Możecie też dorzucić wejściówki VIP do klubu GoGo o wartości 50 PLN/os (rezerwacja loży, wejście + piwo) za jedyne 35 PLN/os. Zaznacz tę opcję w następnym kroku rezerwacji jeśli chcesz.

Cena zawiera

  • 2 godziny jazdy party nysą
  • odbiór z wybranego miejsca na terenie Trójmiasta
  • imprezowy kierowca - przewodnik
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-gogo
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.