zobacz koszyk 0

Warszawa - OFFROAD 4x4 + QUADY + GRILL

Offroad w Warszawie. Quady, jazda samochodami terenowymi i grill w dzikiej miejscowości pod Warszawą, gdzie zabierzemy Was naszym wygodnym minibusem. Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia podczas wieczoru kawalerskiego! Specjalnie dla Was połączyliśmy dwie ekstremalne atrakcje w jedną.

Macie okazję pojeździć profesjonalnie przygotowanymi samochodami terenowymi oraz najmocniejszymi quadami w Warszawie. Na torze czekają Was różne przeszkody, a jeśli pogoda 'dopisze' być może będzie trzeba wyciągać auto wyciągarką z grząskiego błota. Prawdziwa męska przygoda.

W tym samym czasie część z Was jeździ terenówkami, część na quadach. Piwko popijamy po skończonej jeździe, by nie spowodować katastrofy offroadowej. Każdy z Was będzie mógł sprawdzić się na obu pojazdach. Czasu jest dużo.. bez ciśnienia.. Dla każdego 30 minut jazdy quadem + 15 minut za kółkiem terenówki.

Po jazdach terenowych zasłużony relax przy grillu. Dla każdego kiełbaska z dodatkami + 2 piwka.

Do tego jak zwykle nasza sympatyczna opiekunka, która zajmie się wszystkim na miejscu tak abyście nie musieli się niczym martwić.

Cena zawiera

  • transport minibusem w obie strony
  • jazda samochodem terenowym (15min) oraz quadem (30min) dla każdego
  • profesjonalni instruktorzy
  • wynajem toru offroadowo - quadowego
  • kiełbaska z dodatkami + 2 piwka/os.
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


pieczony-prosiak-warszawa
1190 PLN/dodatek
PIECZONY PROSIAK

Pieczony prosiak o wadze ok. 3 kg na pewno zrobi wrażenie i zaspokoi podniebienie nawet najbardziej wymagających Kawalerów (1 prosiak dla 15- 20 osób). klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


transfer-party-bus
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.