zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - LIMUZYNA XXL Z TANCERKĄ + GOGO

Limuzyny w Trójmieście mają swojego szefa wszystkich szefów - limuzynę XXL. Zarezerwuj godzinną przejażdżkę tą mega limuzyną. Odbiór z wybranego miejsca w Trójmieście ( Gdańsk, Gdynia, Sopot) , tancerka GoGo na pokłądzie i profesjonalny striptiz (3 piosenki - ok. 15 minut). Do tego szampan i szkło. Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Na miejscu jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!  Jest Was więcej? Duże grupy płacą mniej zapłacicie maksymalnie za 14 osób, a w tej limuzynie może być was nawet 18!

PROMOCJA: teraz po kursie wejście do najlepszego Klubu GoGo w Trójmieście + Rezerwacja Loży gratis. Jeśli chcecie skończyć kurs gdzie indziej np. w Sopockim klubie na Monciaku - chętnie Was tam zawieziemy. Przy odbiorze spoza Trójmiasta (Gdańska/Gdyni, Sopotu) zapytaj o symboliczną dopłatę.

Cena zawiera

  • limuzyna XXL w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie (teren Trójmiasta) na 1 godzinę 
  • szampan 
  • tancerka GoGo, striptiz - ok. 15 minut 
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wejście VIP do klubu GoGo 
  • rezerwacja loży
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minutaresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


dluga-limuzyna-trojmiasto
390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.