zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - LIMUZYNA XXL Z TANCERKĄ + GOGO

Limuzyna w Trójmieście w mega pakiecie z tancerką, klubem gogo i imprezową przewodniczką!

Nasza elegancka limuzyna Lincoln Navigator XXL odbierze Was wybranego miejsca na terenie całego Trójmiasta - Gdańsk/Sopot/Gdynia - bez dodatkowych opłat (podając adres pamiętajcie, że do zaparkowania potrzebuje trochę więcej miejsca niż fiat 125). Przywita Was odpicowany szofer, a na pokładzie limuzyny wyłącznie dla Waszej grupy zatańczy jedna z najgorętszych trójmiejskich tancerek (3 piosenki - ok. 15min). Do tego 'szampan' i szkło. Możecie mieć własną muzykę i alkohol. Limuzyna jest do Waszej dyspozycji na godzinę - nie spóźnijcie się, bo na jej pokładzie czas leci wyjątkowo szybko i przyjemnie.

Na miejscu jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami... bezstresowo!  

PROMOCJA: teraz po kursie limuzyną wejście do najlepszego klubu GOGO w Trójmieście (Gdańsk/Sopot) + rezerwacja loży gratis! Jeśli chcecie skończyć kurs gdzie indziej np. przy sopockim Monciaku - nie ma problemu, tylko dajcie znać wcześniej, abyśmy bez sensu nie rezerwowali stolika, przy którym może zasiąść inna chętna grupa kawalerska.

Musicie wiedzieć, że mamy tylko dwie takie limuzyny w Trójmieście, w dodatku bardzo rozchwytywane. Jeśli więc chcecie przejechać się nią podczas Waszego wieczoru, rezerwujcie jak najszybciej.

Jest Was więcej? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 14 osób, a w tej limuzynie może być was nawet 18!

Cena zawiera

  • limuzyna XXL w Trójmieście (Gdańsk/Sopot/Gdynia) na 1h
  • butelka wina musującego
  • tancerka gogo na pokładzie & striptiz ok. 15 minut 
  • wejście VIP do klubu GOGO + rezerwacja loży
  • imprezowa opiekunka grupy 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
390 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minutaresztowanie-zart__2_
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA

Policjant, który pod dowolnym pretekstem aresztuję dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowowzem.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
149 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


wynajem-limuzyn
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.klub-warszawa-praga-krakow
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.