zobacz swój koszyk

Poznań - LIMUZYNA Z TANCERKĄ

Limuzyna ze striptizerką na pokładzie to świetny sposób na zajechanie pod klub w Poznaniu. Dziewczyny będziecie musieli strząsać z klamek żeby wysiąść. FULL RESPECT!  

Im Was więcej tym większa limuzyna by miejsca było dość. W największej limuzynie typu SUV może być Was nawet dziewiętnastu!

W cenie godzinna przejażdżka limuzyną z wybranego miejsca w Poznaniu (dojazd poza Poznań to niewielka dopłata), szampan, szkło, tancerka i profesjonalny striptiz  (3 piosenki - ok. 15 minut). Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!  

Docenisz jej obecność gdy striptizerka w ostatniej chwili "zachoruje", limuzyna się zepsuje lub kierowca nie pojawi się na czas w umówionym miejscu i nie będzie odbierał - oszczędzi Ci wiele stresów i sama zajmie się wszystkim tak byście nawet nie zauważyli jakichkolwiek komplikacji. 

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy 
  • limuzyna z szoferem 
  • godzinna przejażdżka po mieście lub odbiór z lotniska/dworca
  • tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15 minut)
  • butla szampana 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu do limuzyny
 

Dodatki (opcjonalne)

autostopowiczka-na-kawalerski
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dosiądzie się jako pierwsza lub druga tancerka do limuzyny, party busa i wykona niezapomniany show.