zobacz swój koszyk

Kraków - WOJNA LASEROWA

Bardziej lajtowa wersja paintballa na Wasz wieczór kawalerski - bez sińców i spadających kulek. Nieograniczona ilosć strzałów (zasięg na wprost do 200 m), stroboskopy, industrialny klimat z mechaniczną muzyką, atmosfera labiryntu żywcem wyjęta z najlepszych gier komputerowych.

W laserowy paintball na raz może grać do 10 osób - jesli będzie was więcej będziecie się zmieniać na odpoczynek - na miejscu jest barek z napojami gdzie możecie się zrelaksować w czasie przerwy.

Podczas atrakcji towarzystwa dotrzyma Wam nasza sympatyczna opiekunka, która przy okazji dopilnuje na miejscu aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Na wieczór dodaj krakowski nightlife lub wejściówki do klubu GoGo za 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, po piwku dla każdego, sympatyczna przewodniczka i karta VIP (umożliwiająca wielokrotny powrót do klubu bez dodatkowych opłat). 

*ceny brutto. Dopłat brak.

Cena zawiera

  • wynajem broni
  • interaktywny skafander
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 1 godzinę
  • cały potrzebny sprzęt
  • różne scenariusze gier
  • transport
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

-20 PLN/os.
TRANSPORT WŁASNY

Wygodniej Wam dojechać na własną rękę? Będzie o 20 PLN/os. taniej.


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

wieczor_kawalerski_krakow
890 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSEM
Pojedźcie na dzienną atrakcję ( i z powrotem) niesamowitym party busem w wyjątkowo niskiej cenie. * soboty - start najpóźniej o 16:40. W cenie 3 godziny wynajmu. 

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.