zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY TRAMWAJ Z TANCERKĄ + GOGO

Party Tramwaj to Mega impreza na szynach. Przyciemniane szyby, oldschoolowy wygląd na zewnątrz, a w środku tylko to co najlepsze:  głośny system stereo, 3 plazmy, przyzwoicie zaopatrzony bar z barmanem, megawygodne welurowe kanapy i stoły oraz nasza niespodzianka dla pana młodego – długonoga profesjonalna tancerka go-go prosto z najlepszego strip klubu w Krakowie, która sprawi że jeszcze długo będziecie wspominać ten wieczór (wszystko w cenie)

To nie jest zwykły byle tramwaj, a specjalnie odpicowany na takie eventy IMPREZOWY PARTY TRAMWAJ , więc nie ma obaw że skończycie w drewnianej budzie z kasownikiem. Oprócz tego oczywiście w standardzie opieka imprezowej przewodniczki, która załatwi wszystko na miejscu abyś Ty mógł rzucić się w wir zabawy.

Możecie mieć własną muzykę na USB. Na miejscu jest bar z  przyzwoitymi cenami, ale jeśli chcecie wnieść własny alkohol - (opcja z "korkowym" - i własnym alkoholem to dodatkowe + 350 PLN ), palenie na pokładzie nie jest możliwe. Przerwy na WC i papierosa na jednym z przystanków. 

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Komfortowo podróżuje aż 60 imprezowiczów.

Tylko teraz KARAOKE, wejście do Klubu GoGo, rezerwacja loży i klubowe karty VIP ( możecie wyjść i wrócić do klubu kiedy chcecie bez dopłat ) GRATIS!  Dodatkowa godzina jazdy tramwajem to + 590 PLN. Kaucja zwrotna 300 PLN - formalność na wypadek gdyby trafił się między Wami jakiś szaleniec - przekazywana przed kursem i zwracana od razu po kursie w gotówce. 

Cena zawiera

  • wynajem Luksusowego Party Tramwaju na godzinę 
  • objazd centrum Krakowa 
  • prywatny bar z obsługą 
  • możecie mieć własną muzykę na pendrivie 
  • piwo i napoje do kupienia w barze 
  • sympatyczna imprezowa opiekunka 
  • sexy tancerka GoGo + striptiz (około 15-20 minut) 
  • wstęp do klubu Go Go i rezerwacja loży 
  • karty VIP
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


399 PLN/dodatek
GRUBA BERTA - Z DOJAZDEM
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Grubej Berty. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Berta!


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

party-tram-krakow
590 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA - PARTY TRAMWAJ
Lubisz się spokojnie delektować ? Dodaj drugą, trzecią, czwartą...Tramwaj jest cały tylko dla Was


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
390 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.