zobacz koszyk 0

Kraków - PARTY TRAMWAJ Z TANCERKĄ + GOGO

Imprezowy Tramwaj w Krakowie, czyli przyciemniane szyby, oldschoolowy wygląd na zewnątrz, a w środku tylko to co najlepsze: profesjonalna tancerka gogo, głośny system stereo, 3 plazmy, przyzwoicie zaopatrzony bar z barmanem, megawygodne welurowe kanapy i stoły. Po godzinnej imprezie w tramwaju nasza sympatyczna opiekunka zabierze Was do klubu gogo, gdzie będzie czekała na Was rezerwacja loży.

Możecie mieć własną muzykę na USB. Na pokładzie jest bar z przyzwoitymi cenami, ale jeśli chcecie możecie też wnieść własny alkohol (opcja z "korkowym" i własnym alkoholem to dodatkowe + 350 PLN), palenie na pokładzie nie jest możliwe. Przerwy na WC i papierosa na jednym z przystanków. 

Oprócz tego oczywiście w standardzie opieka imprezowej przewodniczki, która załatwi wszystko na miejscu abyś Ty mógł rzucić się w wir zabawy.

To nie jest zwykły byle tramwaj, a specjalnie odpicowany na takie wydarzenia IMPREZOWY TRAMWAJ, więc nie ma obaw że skończycie w drewnianej budzie z kasownikiem. 

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 osób. Komfortowo podróżuje aż 60 imprezowiczów.

Tylko teraz KARAOKE, wejście do Klubu GOGO, rezerwacja loży, shot dla każdego i klubowe karty VIP (możecie wyjść i wrócić do klubu kiedy chcecie bez dopłat) GRATIS!  

Dodatkowa godzina jazdy imprezowym tramwajem po Krakowie to + 590 PLN. Kaucja zwrotna 300 PLN - formalność na wypadek gdyby trafił się między Wami jakiś szaleniec - przekazywana przed kursem i zwracana od razu po kursie w gotówce.

Cena zawiera

  • wynajem Imprezowego Tramwaju w Krakowie na godzinę 
  • objazd centrum Krakowa 
  • prywatny bar z obsługą 
  • możecie mieć własną muzykę na pendrivie 
  • piwo i napoje do kupienia w barze 
  • sexy tancerka gogo + striptiz (około 15-20 minut) 
  • wstęp do klubu gogo + rezerwacja loży + welcome shot 
  • karty VIP
  • sympatyczna imprezowa opiekunka 

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa-praga-krakow
39 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


berta_rollypolly_czarwonica
590 PLN/dodatek
BABA JAGA
Zmiażdż Kawalera. Dodaj występ Baby Jagi. Najlepiej do atrakcji z piękną tancerką. Zacznie ta piękna, zatańczy, zawiąże oczy i wkroczy Baba Jaga!


690 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa-praga-krakow
990 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Loża w VIP-roomie w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybór klubu będzie uzależniony od dostępności w danym terminie.

party-tram-krakow
890 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA - PARTY TRAMWAJ
Lubisz się spokojnie delektować ? Dodaj drugą, trzecią, czwartą...Tramwaj jest cały tylko dla Was


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

990 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

limuzyna-hummer
119 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 7 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa opiekunka, wejście do klubu gogo w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na wódkę, piwo i softy na całą noc! A do tego specjalny taniec dla Kawalera!
.

dominatrix__2_
690 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.

hostessa-warszawa
690 PLN/dodatek
HOSTESSA TOPLESS
Idealna opcja na wieczór kawalerski - hostessa topless, która przez 1 godzinę będzie serwować Wam drinki.


maluch-krakow
890 PLN/dodatek
FIAT 126p - MALUCH
Dodajcie transfer w jedną stronę fiatami 126p lub dla zabawy wsadźcie do Malucha samego Kawalera w czasie, kiedy Wy jedziecie np. limuzyną. Dysponujemy autkami dla max. 15 osób (3 osoby + kierowca w każdym).

klub-nocny
290 PLN/dodatek
POKAZ VIP CHAIR
Do wizyty w gogo dodajcie wyjątkowy pokaz dla wybrańca. Jedna z naszych pięknych tancerek zatańczy dla niego na scenie, a cała reszta klubu będzie mu zazdrościć!