zobacz koszyk 0

Gdańsk Trójmiasto - IMPREZOWY JACHT SOPOT

Zapraszamy na nasz imprezowy jacht w Sopocie! Luksusowy, imponująco szybki i przemyślany tak, aby zapewnić doskonały komfort i niezapomniane doświadczenia.

Nasz sopocki jacht to nowiutki model, który rozpoczął swoją karierę pod koniec sezonu 2019. Na jachcie do Waszej dyspozycji wyjątkowa, elegancka przestrzeń pod pokładem z dwiema toaletami oraz przestronny, czysty pokład z innowacyjnym, dwu funkcyjnym stołem.

Na pokład możecie zabrać własny alkohol, lub zamówić jakiś pakiecik wcześniej u nas, jeśli nie chce Wam się go nosić. Możecie też urozmaicić rejs występem naszej tancerki. Wszystkie dodatki znajdziecie poniżej.

Na pokład naszego ekskluzywnego jachtu w Sopocie zabieramy max. 14 osób, więc przy podziale nawet na 10 osób, wychodzi niewiele.

Cena zawiera

  • wynajem luksusowego jachtu w Sopocie na 3h
  • doświadczony sternik
  • imprezowa opiekunka 
  • możliwość podłączenia własnej muzyki przez Bluetooth
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu (szkło na pokładzie)
  • możliwość dodania występu tancerki
  • Dodatkowa godzina to tylko + 300 PLN
  • Open bar w opcji  + 99 PLN/os

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


490 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


aresztowanie-gdansk
590 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.limuzyna-hummer
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.