zobacz koszyk 0

Warszawa - IMPREZOWY AUTOBUS + KLUB

Warszawski Imprezowy Bus w pakiecie ze śliczną tancerką, sympatyczną opiekunką i możliwością wniesienia na pokład własnego alkoholu. Tylko teraz wejściówki do jednego z warszawskich klubów muzycznych GRATIS! 

To cacko jest wyposażone w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany bar, miękkie klubowe kanapy, nagłośnienie z głębokim basem, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańca w pakiecie z seksowną striptizerką, która wykona dla Was najlepszy striptiz w Warszawie. Imprezowy Bus jest do Waszej dyspozycji na 2 godziny, odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy pod drzwi klubu, do którego wprowadzi Was nasza imprezowa opiekunka. To ona zajmie się wszystkim tak, abyś Ty mógł się jedynie bawić i nie musiał niczym zawracać sobie głowy! Jedna tancerka w cenie, każda kolejna to +490 PLN.

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dodatkowo barek, szkło i wychillowany barman. Imprezowy autobus jest popularny, więc jeśli chcesz go mieć na swojej imprezie, zarezerwuj go z wyprzedzeniem.

Na pokładzie Imprezowego Busa komfortowo podróżuje 25 osób, ale w ramach promocji zapłacicie max. za 15 uczestników - reszta jedzie za free.

Jeśli nie chce się Wam tachać alko ze sobą polecamy skorzystać z opcji open bar za jedyne 59 PLN/os. Jest Was więcej? Sprawdźcie Szkolnego Party Busa, który na pokład zabiera nawet 35 imprezowiczów.

Cena zawiera

  • wynajem Imprezowego Busa w Warszawie na 2 godziny 
  • sympatyczna opiekunka grupy 
  • obsługa busa, barman 
  • tancerka + striptiz (3 piosenki - ok. 15 min) 
  • możliwy własny alkohol
  • wejście do klubu muzycznego (bez rezerwacji stolika)

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa-praga-krakow
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (100 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
59 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
690 PLN/dodatek
AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do niezapomnianego duo na pokładzie. 3 piosenki - około 15 minut


open-bar-warszawa
349 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.790 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

wystep-dla-kawalera-gogo
690 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.