zobacz koszyk 0

Warszawa - GRUBA NIESPODZIANKA

Wyjątkowo gruba niespodzianka na gruby wieczór kawalerski w Warszawie. Pokaz grubej tancerki tylko dla Zuchów!

Co może być lepszego od pokazu tancerki na imprezie kawalerskiej? Pokaz dwóch tancerek! Nuda? Zaszalejcie i zafundujcie Kawalerowi niezapomnianą niespodziankę w postaci show wykonanego przez seksowną oraz nieco mniej apetyczną grubą tancerkę.

Plan wygląda następująco: sadzacie Kawalera na krześle, odpalacie jego ulubiony kawałek i wjeżdża super-sexi, długonoga tancerka, która wykonuje dla niego/na nim swój najlepszy układ. Rozgrzanemu do czerwoności, czekającemu na więcej zakłada opaskę na oczy.. I wtedy wtacza się obiecane więcej, a nawet dużo więcej, smyra delikatnie jeszcze zadowoloną ofiarę, zdjemuje mu opaskę z oczu i zaczyna swój taniec śmierci. Kawaler Was za to znienawidzi, a Wy pokochacie nasze dziewczyny. Każda z nich tańczy po 3 piosenki (ok. 15 minut). 

Występ może odbyć się w Waszym apartamencie, hotelu, restauracji czy klubie - warunkiem jest oddzielna sala na czas występu i muzyka. Resztą zajmą się nasze tancereczki. 

Ta atrakcja to jeszcze cieplutka nowinka w naszym menu, nie tam oklepane standardy. Jak wieczór kawalerski w Warszawie to tylko na grubo!

Cena zawiera

  • pokaz dwóch tancerek erotycznych - klasycznej słowiańskiej piękności i mocno puszystej niespodzianki dla Kawalera
  • ok. 30 minut niezapomnianego show

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie.