zobacz koszyk 0

Praga - DEMOLKA AUTA

Wyżyjcie się przed wieczorem kawalerskim w Pradze. Bezkarne zdemolowanie cudzego samochodu to niezwykle oczyszczający klimat proces.  Masz w grupie awanturników? Po tej atrakcji wyszaleją się i będą potulni jak baranki i żadne hocki klocki nie przyjdą im do głowy. Dzięki temu wieczorem pobawią się kulturalnie i nie zrobią wstydu ani nam ani Tobie.

Na początku instruktor podpowie Ci, jakich zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać. Otrzymasz wtedy gogle, rękawiczki, hełm oraz narzędzia do samego zniszczenia (kije baseballowe, topór i maczugę). Przed samym zniszczeniem możesz go spryskać, jak chcesz i czym chcesz i zrobić sobie zdjęcie.

Nie wahaj się urozmaicić całej akcji, a także zaproś własnych widzów lub kamerzystę. W okolicy znajduje się snack bar - można się orzeźwić kuflem piwa z beczki. Całkowita liczba osób jest ograniczona ze względów bezpieczeństwa, a samochodu nie mogą nigdy niszczyć dwie osoby jednocześnie, więc będziecie się zmieniać

Polecamy wygodne, najlepiej starsze ubrania i solidne obuwie - ale istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu kombinezonu za 100 CZK.

Cena zawiera

  • Odbiór z hotelu
  • Imprezowa opiekunka
  • Transport komunikacją publiczną na miejsce demolki
  • Samochód do zniszczenia
  • Instruktor dbający o płynny i bezpieczny przebieg całej aktywności
  • Sprzęt niszczący
  • Kask, gogle i rękawiczki

Dodatki (opcjonalne)

striptiz-lesbian-show__1_
1290 PLN/dodatek
POKAZ LES DANCE
2 gorące striptizerki i niezapomniany show dla Kawalera ( około 15 minut).

119 PLN/os.
min. 8 os.
TRANSFER MINIBUSEM W 2 STRONY
Odbiór z wybranego miejsca w Pradze, transfer minibusem w wybrane miejsce, oczekiwanie do 2 h i powrót do hotelu lub centrum Pragi. 8-16 osób


sexy-policjantka
1390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE KAWALERA + STRIPTIZ
Klasyka gatunku. Nieśmiertelne i zawsze w cenie. Aresztowanie w limuzynie, party busie, restauracji lub wybranym miejscu. 2 osoby w uniformach, kajdanki, pałki, gorąca striptizerka i prywatny strip show (około 15 minut). Opiekunka na miejscu zajmie sie logistyką wydarzenia.

gruba_tancerka_gogo
990 PLN/dodatek
STRIPTIZ XXL
Mas to rad naozaj velke?  Ten pokaz jest dla Ciebie - kupa śmiechu i wspaniały niezapomniany żart. 

690 PLN/dodatek
STRIPTIZ
Striptiz w limuzynie ( około 15 minut) , party busie, restauracji...lub upgrade do gorącego lesbian show w atrakcjach z 1 tancerką w cenie. Najlepsze tancerki w Pradze!


klub-warszawa-praga-krakow
109 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki + drink dla każdego + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w Pradze