zobacz swój koszyk

Warszawa - KAWALERSKI PIĘTROBUS KABRIOLET

Piętrowy autobus, a w środku same uciechy –  sympatyczny szofer, impreza przy ulubionych dźwiękach, neony, profesjonalne nagłośnienie, a na piętrze wiatr we włosach... Poczuj niepowtarzalny klimat, przyciągnij miliony spojrzeń i zaszalej przy rozbieranym show najpiękniejszej tancerki GoGo w Warszawie. Wybierzcie własną trasę i pokażcie się miastu nocą. Możecie mieć własną muzykę i alkohol.

Jest was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie maksymalnie za 19 osób.  Komfortowo podróżuje aż 60 imprezowiczów.

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę/stolik dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 35 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • Cabrio-party-bus na 2 godziny
  • 3 występy tancerki GOGO (około 20 minut)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu, własnej muzyki, korzystania z mikrofonu, sprzętu audio, przyczepienia banerów
  • imprezowa opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.490 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.