zobacz koszyk 0

Szczecin - PAKIET GO GO

Szczecin – Pakiet GOGO – to nasza najgorętsza atrakcja! Na początku zapewniamy Wam pysznego, soczystego schabowego i dwa piwka do popicia, żebyście nie zaczynali imprezy z pustym żołądkiem. Najlepszy jednak z całej kolacji jest deser-  profesjonalna tancerka GOGO, która zaprezentuje Wam swoje show w dyskretnym  VIP roomie. To jednak nie koniec pięknych kobiet tego wieczoru!  Po występie tancerki, wsiądziecie w naszą odpicowaną limuzynę i wyruszycie na godzinną przejażdżkę, podczas której odwiedzi Was nasz seksowny gość- kolejna tancerka GOGO, która pokaże Wam co potrafi.  Limuzyna zawiezie Was nigdzie indziej, jak wprost do klubu GOGO. Do samego końca trwania atrakcji, czyli wejścia do klubu, będzie z Wami przesympatyczna opiekunka. Zadba o wszystko, żebyście nie musieli się niczym martwić i mogli w spokoju oddać się beztroskiej imprezie.

3 atrakcje w cenie 2. Czyli KOLACJA Z TANCERKĄ + LIMUZYNA Z TANCERKĄ, a w pakiecie wejście do strip klubu z piwem i rezerwacją stolika dostaniecie ZA DARMO.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka grupy przez cały czas trwania atrakcji która wszystkiego dopilnuje tak byś TY mógł pobawić sie z przyjaciółmi.

Organizacja wieczoru kawalerskiego nigdy nie była łatwiejsza.

Cena zawiera

  • 3 ATRAKCJE W CENIE 2: SEXY KOLACJA, STRIP LIMUZYNA, BILET VIP DO KLUBU GOGO Z PIWEM I REZERWACJA LOŻY

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.

klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).