zobacz swój koszyk

Warszawa - WIECZÓR W STYLU PRL

Przed Wami wyjątkowy wieczór kawalerski w stylu PRL w Warszawie! Nyska, dziarski przewodnik i poczęstunek...
Szukacie oryginalnego pomysłu na wieczór kawalerski? Bez limuzyn, tancerek i całego tego blichtru? Voila.. oto coś dla Was.

Wieczór w stylu PRL zaczynamy od podstawienia po Was naszej oldschoolowej peerelowskiej nyski na terenie miasta stołecznego Warszawa i w drogę. Zobaczycie o co tak naprawdę chodziło w tym naszym socjaliźmie. Będziecie zaskoczeni odkryciami na Placu Konstytucji, staniecie na trybunie honorowej PKiN, zwiedzicie Ministerstwo Rolnictwa, Dom Partii oraz osiedle za Żelazną Bramą. Pokażemy Wam filmy propagandowe rodem z czasów PRL a na koniec uraczymy robotniczym poczęstunkiem w komunistycznym mieszkaniu.

Tylko uważajcie, bo może się zdarzyć, że będziecie chcieli zostać, kiedy będzie trzeba wracać do naszych czasów.

W nysce zmieści się Was max. 7. możemy podstawić 2 nyski jeśli jest Was więcej - w takim przypadku wybierz atrakcję WIECZÓR W STYLU PRL x2.

Sprawdź też podobną opcję z 'porwaniem Kawalera tutaj - PORWANIE KAWALERA + WIECZÓR PRL

Cena zawiera

  • transport Nyską - do waszej dyspozycji na 3 godziny
  • młody dziarski przewodnik - przodownik
  • robotniczy poczęstunek
  • wizyta w prawdziwym PRL-owskim mieszkaniu z epoki
  • robotniczy poczęstunek na miejscu
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.