zobacz swój koszyk

Szczecin - REJS PO PUBACH

Szczeciński rejs po pubach w towarzystwie imprezowej opiekunki oszczędzi Wam mnóstwo stresu przy poszukiwaniu pubów idealnych na ten jedyny w swoim rodzaju wieczór, ponieważ  to my zajmiemy się tym za Was!  Przesympatyczna opiekunka zrobi za Was wszystkie rezerwacje w sprawdzonych przez nas najlepszych pubach lub restauracjach, żebyście się nie musieli martwić o miejsca. Dzięki nam możecie imprezować w spokoju podczas wycieczki po pubach. Nasza przesympatyczna opiekunka będzie Wam towarzyszyła przez cały czas i dopilnuje żebyście nie musieli się niczym martwić.

Nasza sympatyczna przewodniczka zabierze Was do starannie wybranych klimatycznych lokali, pokaże gdzie obsługują sexy kelnerki w kusych spódniczkach, gdzie zapalić dobrą sziszę... pokaże wam najciekawsze miejsca w mieście, a nawet wynegocjuje z klubem rabat za wstęp. Jednym słowem dopasuje ten wieczór do wymagań Waszej grupy. Bezstresowo!  

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę/stolik dla grupy oraz po 1 piwie za 39 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Mało? Sprawdź opcję NIGHTLIFE.

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubach, restauracjach
  • pomoc z taxi
  • negocjacje opłat za wejście z klubami
  • beztroskie korzystanie z uroków nocy
   

Dodatki (opcjonalne)