zobacz koszyk 0

Szczecin - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Ekstremalna Strzelnica AK47 KALASHNIKOV w Szczecinie to jedyne miejsce, w którym możecie poczuć moc słynnego Kałasznikowa (AK-47)! Zabierze Was tam minibusem/taxi nasza przesympatyczna opiekunka, która zadba o miłą atmosferę oraz zajmie się wszystkim, więc będziecie się mogli skupić tylko i wyłącznie na dobrej zabawie. Strzelnica AK47 Kalashnikow to pakiet dla prawdziwych twardzieli, więc nie zwlekaj i rezerwuj.

W pakiecie aż 45 strzałów/osobę z 4 rodzajów mega broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV (w karabinie AK-47amunicja typu 'blank') 5 strzałów strzelba tzw. Pompka). Do tego licencjonowani instruktorzy, trening obchodzenia się z bronią, cały sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami i wygodny transport w obie strony. Odbierzemy Was z wybranego miejsca w Szczecinie.

Strzelnica jest kryta, więc nie zmokniecie gdyby zaczęło padać!

Na strzelnicy Kalashnikov w Szczecinie trzeba być trzeźwym.

Cena zawiera

  • rezerwacja na strzelnicy AK-47 Kalashnikov w Szczecinie
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni 
  • sprzęt 
  • licencjonowani instruktorzy 
  • sympatyczna opiekunka grupy 
  • transport w obie strony 
  • konkurencje strzeleckie 
  • tarcze pamiątkowe

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).