zobacz koszyk 0

Szczecin - LIMUZYNA XXL Z TANCERKĄ + GOGO

Limuzyna XXL Z TANCERKĄ + GOGO to najbardziej prestiżowa atrakcja w Szczecinie! Rozpoczniecie od spotkania z przesympatyczną opiekunką, która luksusową limuzyną zabierze Was z umówionego miejsca. Na pokładzie limuzyny, na dobry początek, czekać będzie butelka wina musującego. Dla podkręcenia atmosfery możecie mieć własny alkohol oraz muzykę, która wprowadzi Was w imprezowy nastrój.

W trakcie przejazdu odwiedzi Was długonoga piękność, nasza profesjonalna tancerka wraz ze swoim show trwającym 15 minut, ale to nie koniec pięknych dziewczyn na Waszej trasie! Godzinny przejazd kończycie w bezpiecznym i sprawdzonym klubie GOGO, gdzie czekają na Was zjawiskowe kobiety oraz niezapomniane chwile, które spędzicie w zarezerwowanej przez nas wcześniej loży..

Duze grupy placa mniej! Na poklad limuzyny zabieramy do 18 osob, jednak Wy zaplacicie max. za 13 uczestnikow - reszta wchodzi gratis!

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka gogo + striptiz (około 15-20 minut)
  • limuzyna z szoferem 
  • godzinna przejażdżka po mieście lub odbiór z lotniska/dworca 
  • butla 'szampana' 
  • wejście do klubu gogo + rezerwacja loży

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.

klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).