zobacz koszyk 0

Szczecin - KAWALERSKI STATEK VIP + KLUB

Wynajmij ekskluzywny statek VIP w Szczecinie. W cenie 2-godzinny rejs, obsługa statku vip oraz wejściówki do klubu.

To nie będzie zwykły rejs starą łajbą, a prawdziwie vipowski wieczór kawalerski na luksusowym statku, na którym znajdziecie: dobrze zaopatrzony bar z barmanem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem i oświetleniem LED, dwa pokłady z niezależną muzyką, internet LTE, telewizor 65 cali, wszelkie naczynia oraz eleganckie WC. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie, więc żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszej imprezy.

Możecie przynieść własną muzykę. Alkohol, napoje i przekąski możecie dokupić w barze znajdującym się na pokładzie.

Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność. Jeśli więc chcecie dodać odrobinę pikanterii do Waszego rejsu, polecamy z dodatków poniżej wybrać tancerkę, która rozgrzeje towarzystwo podczas tego wieczoru.


PROMOCJA: duże grupy płacą mniej! Na pokład naszego szczecińskiego statku VIP zabieramy max. 25 osoby, ale Wy zapłacicie max. za 15 osób! Reszta płynie za free i tym samym wyjdzie Wam mniej na głowę.

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs statkiem vip w Szczecinie
  • pełna obsługa statku + barman
  • świetnie zaopatrzony bar
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz przez połączenie bluetooth z telefonu lub laptopa
  • rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Szczecinie
  • wejściówki do klubu

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.

klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).