zobacz koszyk 0

Szczecin - KAWALERSKI STATEK VIP + KLUB

Wynajmij ekskluzywny statek VIP w Szczecinie. W cenie 2-godzinny rejs, obsługa statku vip, wejściówki do klubu oraz imprezowa przewodniczka.

To nie będzie zwykły rejs starą łajbą, a prawdziwie vipowski wieczór kawalerski na luksusowym statku, na którym znajdziecie: dobrze zaopatrzony bar z barmanem, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem i oświetleniem LED, dwa pokłady z niezależną muzyką, internet LTE, telewizor 65 cali, wszelkie naczynia oraz eleganckie WC. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie, więc żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszej imprezy.

Możecie przynieść własną muzykę. Alkohol, napoje i przekąski możecie dokupić w barze znajdującym się na pokładzie.

Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność. Jeśli więc chcecie dodać odrobinę pikanterii do Waszego rejsu, polecamy z dodatków poniżej wybrać tancerkę, która rozgrzeje towarzystwo podczas tego wieczoru.

W cenie standardowo nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, byś Ty nie musiał się niczym przejmować, a po zakończonym rejsie zaprowadzi Was do klubu, do którego wejściówki dorzucamy Wam gratis!

PROMOCJA: duże grupy płacą mniej! Na pokład naszego szczecińskiego statku VIP zabieramy max. 24 osoby + opiekunkę, ale Wy zapłacicie max. za 15 osób! Reszta płynie za free i tym samym wyjdzie Wam mniej na głowę.

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs statkiem vip w Szczecinie
  • pełna obsługa statku + barman
  • świetnie zaopatrzony bar
  • możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz przez połączenie bluetooth z telefonu lub laptopa
  • imprezowa opiekunka grupy
  • rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Szczecinie
  • wejściówki do klubu

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).