zobacz swój koszyk

Kraków - SKOK ZE SPADOCHRONEM

Niewątpliwie najbardziej hardcorowy prezent jaki możecie zrobić Kawalerowi. Przekonajcie się czy się ucieszy, a w razie czego zabierzcie dla niego spodnie na zmianę. W końcu będziecie spadać prawie 240km/h.

Wolny lot  (czyli spadanie megaszybko z głową w dół) trwa ponad minutę. Później szarpnięcie i można samemu sterować czaszą. Niezły odlot! 

Dojazd własny, w przypadku złej pogody i odwołania skoku przez instruktora zwracamy pieniądze lub umawiamy się na inny termin.

Na wieczór dodaj krakowski nightlife lub wejściówki do topowego klubu GoGo za 29 PLN/os. W cenie rezerwacja loży, piwko, uśmiechnięta przewodniczka i karta VIP (umożliwia wielokrotny powrót do klubu tego samego wieczoru za darmo). 

*Ceny brutto. Dopłat brak.

Cena zawiera

  • skok ze spadochronem w tandemie z licencjonowanym instruktorem
  • cały niezbędny sprzęt
  • dyplom
  • dojazd własny
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
29 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GOGO w centrum Krakowa z rezerwacją stolika + welcome shot dla każdego.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.