zobacz koszyk 0

Szczecin - LIMUZYNA Z TANCERKĄ

Ekskluzywna Limuzyna z tancerką to najlepsza wersja imprezowej trasy w Szczecinie. Odbierze Was nasza imprezowa opiekunka z umówionego miejsca, gdzie podjedzie najbardziej ekskluzywny samochód w mieście- limuzyna z zimnym szampanem na pokładzie. Możecie zabrać swój alkohol oraz muzykę, aby jeszcze bardziej podkręcić imprezę. Nasza gorąca tancerka znacznie podwyższy temperaturę w tym odpicowanym samochodzie tak, żebyście nigdy nie zapomnieli tej imprezy. Przejazd limuzyną z tancerką to najbardziej prestiżowy sposób na rozpoczęcie zabawy w Szczecinie.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się w limuzynie z kumplami...bezstresowo!   
Strip Limuzyna pomieści do 8 osób. Jeśli jest Was więcej - sprawdź naszą STRIP Limuzynę XXL - która pomieści nawet 17 osób!  W tej samej cenie lecz z większym 'minimum' - podróż w klasie VIP.    

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy
  • tancerka gogo + striptiz (około 15 minut)
  • elegancka limuzyna z szoferem
  • godzinna przejażdżka po Szczecinie
  • butla 'szampana'
  • odbiór i zakończenie w dowolnym miejscu w granicach Szczecina

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).