zobacz koszyk 0

Warszawa - LESBIAN SHOW

Lesbian Show - wymarzony prezent dla Młodego na wieczór kawalerski w Warszawie!
Dwie najbardziej gorące i najpiękniejsze tancerki gogo w Warszawie zatańczą wspólnie tylko dla Was i Waszego Kawalera, robiąc przy tym fenomenalne lesbian show.

Spełnią Wasze najskrytsze marzenia z chłopięcych lat. Ten show przejdzie do historii, a wspominać go będziecie do późnej starości siedząc na ławeczce i karmiąc gołębie.

Standardowo dziewczyny tańczą po jednej piosence solo i dwie piosenki razem (możliwe są również inne konfiguracje jeśli wolicie). Jako przedsmak polecamy obejrzeć film...

Występ lesbian show zorganizujemy dla Was w Waszym apartamencie/hotelu lub w miejscu wybranym i zarezerwowanym przez Was (na występ musi być oddzielna sala najlepiej z muzyką, ale jeśli weźmiecie ipoda z głośnikiem to też damy radę).

Atrakcję Lesbian Show możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty - jakiegokolwiek pojazdu, kolacji, limuzyny...

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w Waszym apartamencie/hotelu lub w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala)
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
750 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


550 PLN/dodatek
STRIPTIZ

Najlepsza w mieście striptizerka wykona dla Was niezapomniane show (3 piosenki, ok. 15-20min). Jeśli macie już tancerkę w cenie atrakcji, dodanie drugiej do wspólnego tańca sprawi że ten wieczór przejdzie do historii.klub-warszawa-praga-krakow
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.