zobacz koszyk 0

Szczecin - LESBIAN SHOW

Lesbian show w Szczecinie ,czyli czy może być jeszcze coś lepszego od profesjonalnej tancerki GOGO. Oczywiście dwie tancerki we wspólnym występie dla Was! Wybierzemy dla Was najgorętsze i najseksowniejsze dziewczyny, każda z nich zatańczy Wam po jednej piosence solo, a podczas kolejnych dwóch piosenek zobaczycie te piękne kobiety w akcji razem. Lesbian show to zdecydowanie nasza najgorętsza atrakcja! Na miejscu będzie z Wami imprezowa opiekunka, która dopilnuje żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem i żebyście nie musieli się niczym martwić.

Występ Lesbian show zorganizujemy dla Was w pubie/klubie/restauracji wybranej i zarezerwowanej przez Was (na występ musi być oddzielna sala). Atrakcję możesz też dodać do innej opcji z naszej oferty.

Cena zawiera

  • pokaz w stylu 'lesbian show' - występ dwóch tancerek w pubie/klubie, w którym Wy chcecie (warunek: oddzielna sala)
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).