zobacz koszyk 0

Szczecin - WOJNA LASEROWA

Laserowy paintball w Szczecinie to nie tylko nielimitowana ilość strzałów przez dwie godziny! W pakiecie gwarantujemy wynajem broni, cały potrzebny sprzęt, transport (taxi) w obie strony i asystę imprezowej przewodniczki.

Ostra strzelanka na wieczór kawalerski, czyli laserowy paintball - prawie jak paintball, lecz inaczej. Nielimitowana ilosć strzałów, żadnych siniaków, żadnych spadających kulek (zasięg na wprost do 200 m), stroboskopy, industrialny klimat i muzyka. Do Waszej dyspozycji arena o powierzni 500 m2 złożona z trzech różnych sal, labiryntów, przejść i zakamarków. Cała powierzchnia spowita jest półmrokiem co dodaje dodatkowego dreszczyku emocji. Na całym terenie walki rozlokowane są przeszkody i zasłony, za którymi można się ukryć i prowadzić ostrzał m.in. beczki, stare wojskowe skrzynie, mury obronne, wieże snajperskie, okopy i wiele innych. 

Ponadto na miejscu możecie skorzystać z poczekalni z barem, szatni oraz WC.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która odbierze Was minibusem i zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pograć w laserowy paintball z kumplami...bezstresowo!

Cena zawiera

  • wynajem boni
  • interaktywny skafander
  • nielimitowana liczba strzałów i gier przez 2 godziny
  • cały potrzebny sprzęt
  • różne scenariusze gier
  • transport w obydwie strony
  • sympatyczna opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).