zobacz koszyk 0

Szczecin - KOLACJA Z TANCERKĄ (STEKI)

Seksowna Kolacja z tancerką (STEKI) + GOGO  jest jedną z najczęściej wybieranych atrakcji. Oczywiście od sycącego posiłku i gorącej dziewczyny! To wszystko zawarte jest w naszej atrakcji. Marzeniem każdego mężczyzny jest dobrze wysmażony stek i piękna kobieta, co możecie mieć w Szczecinie i to w sali VIP w jednej z najlepszych klubo-restauracji w mieście, do której zabierze Was nasza imprezowa opiekunka. Zadba ona o Wasz dobry nastrój i załatwi za Was wszystko tak, abyście mogli w spokoju wczuć się w klimat imprezy. Jak każdy z Was już się nasyci pysznym stekiem zawita do Was nasza piękna tancerka GOGO , która zaprezentuje Wam swoje umiejętności.

Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty (niewygórowane). Jeśli jest Was mniej niż 8  pieniądze za nieobecnych zamiast na jedzenie przeznaczymy na alkohol dla Was.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Szczecina
  • soczysty stek wołowy z dodatkami
  • 2 piwa/osobę
  • strip show (3 piosenki - około 15-20 minut)

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.

klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).