zobacz koszyk 0

Szczecin - KOLACJA Z TANCERKĄ

Kolacja z tancerką gogo w Szczecinie to najgorętszy posiłek jaki możecie u nas zjeść. W cenie dostaniecie nie tylko pyszne jedzenie - schabowego z dodatkami oraz po dwa piwa do popicia, co jest idealnym zestawem przed imprezą, ale również występ gorącej, profesjonalnej tancerki, która da Wam niezapomniane show trwające 15-20 minut w dyskretnym VIP roomie w jednej z najlepszych klubo-restauracji w Szczecinie. Dzięki tej kolacji nie tylko najecie się do syta, zaprawicie przed imprezą, ale również doznacie niesamowitych emocji dzięki naszej tancerce.

Możesz dodać wstęp do klubu GOGO, lożę/stolik dla grupy oraz po 1 piwie za dodatkowe 35 PLN/osoby. Jeśli chcesz, zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

Cena zawiera

  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wynajem dyskretnej VIP sali w klubo-restauracji w centrum Szczecina
  • konkretny posiłek
  • 2 piwka/osobę
  • strip show (3 piosenki - około 15 minut)

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).