zobacz koszyk 0

Szczecin - KAWALERSKI STATEK 1H

Imprezowy statek na rejs w Szczecinie. 1-godzinny rejs dla grup do 25 uczestników. Na pokładzie bar, obsługa, profesjonalny sprzęt audio, toaleta.

Skórzane kanapy, granity, marmury, barek, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, 65 calowym telewizorem, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC, kieliszki i kubeczki.

Możecie przynieść własną muzykę, alkohol, napoje i przekąski możecie dokupić w barze znajdującym się na pokładzie. Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność.

W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Szczecina. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie - żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru kawalerskiego.

Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, dodaj jedną z naszych tancerek.

PROMOCJA: duże grupy płacą mniej! Na pokład naszego szczecińskiego statku zabieramy max. 25 osoby, ale Wy zapłacicie max. za 17 osób! Reszta płynie za free i tym samym wyjdzie Wam mniej za osobę.

Cena zawiera

  • 1-godzinny rejs statkiem z pełną obsługą statku i barmanem
  • Na rejs statkiem zabieramy do 25 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów/ tabletów
  • Świetnie zaopatrzony bar
  • Rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Szczecinie

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.