zobacz koszyk 0

Szczecin - KAWALERSKI PAINTBALL

Najciekawsze pole paintballowe w Szczecinie, 200 klulek dla każdego, transport (taxi) w dwie strony, instruktorzy i imprezowa opiekunka!

Na kawalerskim paintballu zapewnimy najróżniejsze scenariusze gry, na przykład eskortę VIPa, walkę o flagę, zdobywanie terytorium i wiele innych. Wszystko tylko po to, żeby zapewnić Wam najlepszą zabawę i niezapomniane wspomnienia. Podczas atrakcji będzie Wam towarzyszyła imprezowa opiekunka, która zadba o wszystko, więc będziecie mogli skupić się tylko na grze.

Czas trwania zależy od uczestników. Zwykle około 2-3 godzin. Odbieramy Was wygodnym minibusem z wybranego miejsca  i odstawiamy gdzie chcecie. 

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Po grze w paintball możecie dodać grilla z kiełbaskami oraz piwkiem.

Cena zawiera

  • marker, maska, ubiór ochronny 
  • 200 kulek do gry w paintball
  • napełnianie butli 
  • instruktorzy do Waszej dyspozycji 
  • wybór wielu scenariuszy gry 
  • sympatyczna opiekunka 
  • transport w 2 strony

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/shotem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.


klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).