zobacz swój koszyk

Kraków - IZBA ZNISZCZEN

Izba zniszczeń w Krakowie to niewątpliwie najbardziej oryginalny pomysł na niezapomniany wieczór kawalerski. Jest to jedyny w Małopolsce obiekt, który oferuje możliwość zdemolowania specjalnie zaaranżowanych pokoi przy pomocy dostępnych narzędzi.

Przed skorzystaniem z usługi klient podpisuje regulamin obowiązujący na terenie obiektu, następnie zostaje mu przydzielone ubranie zabezpieczające oraz kamera sportowa zamocowana na ciele klienta przy pomocy specjalnej uprzęży. Klient po wybraniu pokoju przystępuje do demolki.

Zabawa jest również nagrywana przez kamerę CCTV, obraz z pokoi jest wyświetlany w czasie rzeczywistym na telewizorze w pokoju przyjęć gdzie pozostali klienci mogą podziwiać destrukcję w pokojach. Nagrania z kamer są przesyłane do klientów do 4 dni roboczych.

Grupy do 10 osob dostają do zdemolowania 3 pokoje na czas 2 godzin na wyłączność, natomiast większe grupy mają na demolkę 3 godziny. Pokojami możecie się dowolnie zamieniać. Możecie przynieść własny alkohol i napoje, żeby nie zaschło Wam w gardle. 

Wizyta w izbie zniszczeń w Krakowie to idealny pomysł na rozładowanie wszelkich frustracji przed wizytą w klubie. Potrzebujecie później wejściówek do gogo lub na dyskotekę? Zaznaczcie odpowiednią opcję z listy poniżej.

Cena zawiera

  • rezerwacja 3 pokoi do zdemowolania na wyłączność grupy
  • 2h zabawy dla grup do 10 osób, powyżej 10 osób - 3h
  • ubranie ochronne + narzędzia
  • możecie wnieść własny alkohol
  • sympatyczna opiekunka grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejście do topowego klubu GoGo w Centrum Krakowa z rezerwacją stolika za 50% ceny.  Imprezowa opiekunka i porady w cenie. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W 2 STRONY
Dodaj transport naszym wygodnym minibusem w dwie strony i nie trać czasu na szukanie wygodnego środka transportu.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.