zobacz koszyk 0

Szczecin - HUMMER Z TANCERKĄ + KLUB

Wynajmij hummera w Szczecinie z tancerką gogo i wejściówkami do klubu muzycznego na Wasz wieczór kawalerski! W cenie odbiór hummerem z wybranego miejsca w Szczecinie, szofer, przejażdżka po centrum i najlepsza striptizerka w mieście. Dodatkowa tancerka to + 490 PLN. Możecie mieć swoją muzykę i własny alkohol.

Na pokładzie czekają Was: podświetlane podłogi, monitory DVD, internet LTE, profesjonalne nagłośnienie, skórzane tapicerki, barek i klimatyzacja.

Po kursie hummerem wejściówki do jednego z najlepszych klubów muzycznych w Szczecinie GRATIS. A jeśli zależy Wam na wejściówkach i rezerwacji w klubie muzycznym, zaznaczcie opcję klubu z dodatków poniżej w cenie 69 PLN/os., z czego po 30 PLN będziecie mieć do wykorzystania przy barze.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie max. za 15 osób i ani grosza więcej. W naszej limuzynie hummer w Szczecinie komfortowo podróżować może aż 20 imprezowiczów.

Cena zawiera

  • limuzyna hummer w Szczecinie z kierowcą na godzinę 
  • sexy tancerka gogo + striptiz - 3 piosenki (ok. 15 minut) 
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki
  • wejściówki do klubu muzycznego po przejażdżce
  • dodatkowa godzina + 600 PLN

Dodatki (opcjonalne)

tancerka-striptizerka
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Zatrzyma Wasz minibus w drodze na dzienną atrakcję lub dołączy jako druga tancerka do limuzyny, party busa, kolacji.. i wykona niezapomniany show.

klub-warszawa-praga-krakow
69 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (30 pln/os do wydania na barze).