zobacz swój koszyk

Warszawa - DEGUSTACJA WHISKY

Nie macie pomysłu na bifor przed Waszą imprezą? Degustacja whisky to świetny pomysł na wstęp do szalonego wieczoru kawalerskiego w Warszawie. Z klasą i z %%%.

Degustacja whisky odbywa się w sali degustacyjnej przy ekskluzywnym sklepie z największym wyborem whisky single malt w Polsce. 

Nasi specjaliści zaprezentują Wam szkockie, irlandzkie i amerykańskie destylarnie whisky, powiedzą czym charakteryzują się dane marki, zaznajomią słuchaczy z podstawowymi smakami i zapachami oraz udzielą kilku wskazówek dotyczących wyboru tego szlachetnego trunku. Na koniec będziecie mieli okazję zapalić ręcznie robione cygaro.

Po degustacji whisky może Was odebrać nasz hummer  z tancerką, którym zawieziemy Was do klubu Gogo lub możemy zorganizować dla Was niezapomniany clubbing z wejściówkami do pubu, klubu gogo i klubu muzycznego.

Cena zawiera

  • degustacja 5 rodzajów whisky single malt + 1 cygara
  • szkolenie przeprowadzone przez specjalistów z dziedziny szlachetnych alkoholi i cygar
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris-sobowtor
650 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-nocny
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. open-bar-warszawa
199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.