zobacz swój koszyk

Wrocław - KAWALERSKA ŁÓDŹ + GOGO

Wieczór Kawalerski na ekskluzywnej łodzi motorowej, a po rejsie najlepszy klub GoGo we Wrocławiu (w klubie wstęp VIP oraz rezerwacja loży).

Na pokładzie luksusowe skórzane kanapy, uchwyty do drinków, muzyka. Możecie tańczyć, wnieść własne napoje i przekąski (bez dopłat). O dobrą atmosferę zadba sympatyczny kapitan, a na miejscu przywita was opiekunka grupy, która po rejsie zaprowadzi Was spacerkiem do klubu GoGo. Dzięki niej nie będziesz musiał się niczym martwić i spokojnie pobawisz się razem z kolegami.   Możecie ozdobić łódź dmuchanymi lalami i innymi wesołymi gadżetami. Łódź wypływa z okolic ulicy Grodzkiej, w samym centrum Wrocławia. Przy porcie znajduje się parking, więc możecie spotkać się z imprezową opiekunką na miejscu lub podjechać tam np. limuzyną z tancerką. Jeśli chcecie zacząć od rejsu, limuzyna może Was też stamtąd odebrać i zabrać do klubu lub w inne wybrane miejsce.  

Zabieramy do 11 imprezowiczów. Lub 10, jeśli na pokład zamówicie jedną z naszych uroczych tancerek (+450 PLN). Tudzież 9, gdy tancerki będą dwie. I tak dalej...  Możecie też popływać dłużej, każda kolejna godzina to + 690 PLN. Dodatkowe pół godziny to + 390 PLN.  

Cena zawiera

  • godzinny rejs
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę (CD, MP3)
  • dodatkowe 30 minut - 390 PLN
  • asysta imprezowej opiekunki
  • wstęp VIP do klubu GoGo
  • rezerwacja loży
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.