zobacz swój koszyk

Warszawa - STRZELNICA AK47 KALASHNIKOV

Zabieramy Was na krytą strzelnicę w Warszawie, na której poznacie potężną siłę ognia legendarnego Kałasznikowa (AK-47). Seria strzałów z tej broni dosłownie zwala z nóg. Adrenalina gwarantowana!

W ramach atrakcji jest aż 45 strzałów/ osobę z 4 rodzajów broni (15 strzałów Glock 9 mm, 10 strzałów pistolet 5,6 mm, 15 strzałów karabin maszynowy AK-47 KALASHNIKOV, 5 strzałów strzelba tzw. Pompka).  Dodatkowo dla Kawalera i świadka w prezencie kilka strzałów z profesjonalnej broni snajperskiej z lunetą.
Do tego licencjonowani instruktorzy, instruktaż obchodzenia się z bronią, potrzebny sprzęt (nauszniki, okulary, ochraniacze, tarcze do zabrania do domu), konkurencje strzeleckie z nagrodami i wygodny transport minibusem w obie strony. 

Wszystkim zajmie się jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, abyś nie musiał się niczym przejmować i strzelać z kumplami bezstresowo!

Na strzelnicy jest bogaty wybór dodatkowych broni.  Strzelnica jest kryta, a obsługa bardzo miła - doskonałe warunki do strzelania przez cały rok. Na tej atrakcji trzeba być trzeźwym.

Cena zawiera

  • transport w obie strony
  • 45 strzałów z 4 rodzajów broni
  • sprzęt
  • licencjonowani instruktorzy
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • konkurencje strzeleckie
  • tarcze pamiątkowe
  • dodatkowo prezent dla świadka i kawalera - kilka strzałów z karabinu snajperskiego
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


transfer-party-bus
790 PLN/dodatek
TRANSFER PARTY BUSIKIEM

Transport na dzienną atrakcję w wielkim stylu! Party MiniBusem w obie strony. Start skąd chcecie, koniec gdzie chcecie. Max 14 osób (do 5 h).649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.