zobacz swój koszyk

Wrocław - REJS PO PUBACH

Nie zmarnuj ostatniego wieczoru wolności Twojego przyjaciela na bezowocną podróż od jednej knajpy do drugiej, tam gdzie brak miejsc, są nieprzychylni bramkarze i problemy z wejściem dla dużych grup. Zostaw nam zorganizowanie rejsu po pubach, a zbierzemy Was do klimatycznych lokali w mieście. Uwaga – nasza przewodniczka zabierze Wam tam, gdzie sexy kelnerki w kusych spódniczkach podają piwo, gdzie można zapalić sziszę, gdzie głośno i imprezowo i gdzie można wynegocjować rabat za wejście. Odpisujemy ten wieczór według Waszych wymagań i to bez zbędnego stresu!

Możesz dodać wstęp do bezpiecznego, sprawdzonego klubu GOGO w centrum Wrocławia, lożę dla grupy + po piwku dla każdego, do tego w standardzie pomocna przewodniczka za jedyne 49 PLN/osoby - jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

...lub sprawdź Wrocławski Nightlife -  niewiele droższą wersję all inclusive z klubem muzycznym oraz klubem GoGo.

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubach, restauracjach
  • pomoc z taxi
  • negocjacje opłat za wejście z klubami
  • beztroskie korzystanie z uroków nocy
  • po shocie dla każdego w jednym z pubów
   

Dodatki (opcjonalne)

49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.


dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.