zobacz swój koszyk

Wrocław - WROCŁAWSKI NIGHTLIFE

Idealna atrakcja na udany wieczór - wszystko to co najlepsze Wrocław ma do zaoferowania. Na początek pub, klub GoGo i klub muzyczny pod opieką imprezowej przewodniczki.

Na początek parę łyków %%% dla odwagi w topowym pubie, potem wizyta w klubie GoGo i szkolenie na zawodowych tancerkach, a na koniec modny klub pełen pięknych Pań i weryfikacja nowo nabytych umiejętności w praktyce. Wszystkie lokale w ścisłym centrum - bez tracenia cennego czasu na zamawianie taksówek.

Bezstresowe wejście do klubów w cenie. Do tego shoty dla każdego w pubie, wstęp VIP, rezerwacja loży i piwko/welcome drink w klubie GoGo... tak abyś wraz ze swoimi kumplami mógł się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawił naszej uroczej przewodniczce.

Sprawdź też wersję z kasynem - Pakiet Las Vegas.

Cena zawiera

  • imprezowa opiekunka grupy 
  • wstęp do pubu, klubu GoGo oraz klubu 
  • rezerwacja stolika w pubie i klubie GoGo 
  • 1 x shot dla każdego pubie 
  • 1 x piwko lub welcome drink dla każdego w klubie GoGo
 

Dodatki (opcjonalne)

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.

dominatrix__1_
490 PLN/dodatek
SEXY DOMINA
Uzbrojona w kajdanki, pejcz, knebel itp. Dominatrix zajmie się Kawalerem przez 20 minut. Totalnie poniżenie dla niego, a dla Was totalny ubaw.