zobacz swój koszyk

Warszawa - PARTY MINIBUS Z TANCERKĄ + GOGO

Nasz warszawski Party Minibus jest wyposażony w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, imprezowy klimat muzyczny oraz rurke do tańca a na niej seksowną striptizerkę która wykona dla Was najlepszy striptiz w Warszawie. Jazda trwa godzinę. Odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy gdzie chcecie. Jedna tancerka w cenie. Druga to +450 PLN - możemy zrobic konfigurację typu "lesbian show" lub moga wystąpić jedna po drugiej. 

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić się z kumplami...bezstresowo!

Możecie mieć własny alkohol i muzykę, a od nas dorzucimy "szkło".

Możecie też wybrać opcję open bar na pokładzie naszego imprezowego minibusa za jedyne 69 PLN/os i problem alkoholu z głowy.

Komfortowo podróżuje do 12 imprezowiczów, a może być Was nawet 14-stu. Ale uwaga -  wtedy będzie ciasnawo.  Powyżej 12 osób polecamy większy party bus .

Cena zawiera

  •  godzina jazdy party minibusem
  • imprezowa opiekunka grupy
  • obsługa busa
  • tancerka + striptiz (3 piosenki)
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wstęp i loża w klubie GoGo o wartości 50 PLN/os
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki z opiekunką do jednego z najlepszych klubów w mieście + rezerwacja stolika + pakiet alkoholu na wejście (50 pln/os do wydania na barze). Umiarkowana selekcja.


klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


open-bar-warszawa
59 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Dodaj open bar a bez ograniczeń będziecie mieć takie trunki jak: piwo, wódka i soft drinki. Do tego lód, cytryny oraz plastikowe kubeczki.tancerka-erotyczna-warszawa
490 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA

Poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Niezapomniane show! Również jako druga tancerka do lesbian show na pokładzie. 3 tańce - około 15-20 minut


199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


party-bus-warszawa
490 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

590 PLN/dodatek
KAWALER NA SCENIE
Niezapomniany autorski show dwóch tancerek w strojach policyjnych na scenie klubu GoGo z profesjonalną oprawą świetlno-dźwiękową przygotowany specjalnie dla Kawalera. Tanio nie jest, ale warto.