zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA Z TANCERKĄ + GOGO

Limuzyna z tancerką gogo na wieczór kawalerski w Krakowie. Wejście VIP do klubu gogo, loża, szampan, imprezowa opiekunka i więcej. Limuzyna to świetny sposób na podjechanie pod klub z klasą. W cenie godzinna przejażdżka limuzyną - odbiór z wybranego miejsca w Krakowie, butelka wina musującego, szkło, tancerka i profesjonalny strip show (około 20 minut).  Na koniec wieczoru wstęp do najlepszego w Krakowie klubu GoGo oraz rezerwacja loży.
Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która dopilnuje aby zarówno limuzyna jak i tancerka były na czas oraz wprowadzi Was do klubu gogo. To dzięki niej obędzie się bez zgrzytów.

Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają kartę VIP na nielimitowaną ilość wejść do klubu GoGo tego wieczoru. Możecie kiedykolwiek tego wieczoru wrócić do klubu sami (nawet bez opiekunki).

Nasze limuzyny pomieszcza nawet do 18 osob, rozmiar limuzyny dopasujemy do rozmiaru grupy. Możecie mieć własną muzykę i alkohol. 

Cena zawiera

  • limuzyna Lincoln z szoferem na godzinę
  • imprezowa opiekunka grupy 
  • tancerka GoGo - striptiz 3 piosenki (około 20 minut) 
  • butla 'szampana'
  • barek, szkło
  • wejście VIP do klubu GOGO + rezerwacja loży
  • karty VIP i nielimitowana wejść do klubu GoGo
  • możecie mieć własną muzykę i alkohol
  • na poklad bierzemy nawet do 18 osob!
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
249 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

1 x 0,7 whisky np. Johny Walker Black Label lub Jack Daniels Black LUB 0,7l wódki np. Chopin, 2l Coca Cola, 2l soku + butelka wina musującego.


klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy (lub kilka). Przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


450 PLN/dodatek
DODATKOWA TANCERKA
Najlepsze w Krakowie striptizerki (3 piosenki, ok. 15-20 min). Jeśli w cenie atrakcji jest już tancerka, dwie stworzą niezapomniany lesbian duet show.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.


tancerka-erotyczna-warszawa
450 PLN/dodatek
SEXY AUTOSTOPOWICZKA
Autostopowiczka, która zaczepi Was pod busem i poprosi o podwiezienie lub wsiądzie po drodze. Zrobi dla Was niezapomniane show! Także jako druga tancerka.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone. 

open-bar-warszawa
119 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO
Imprezowa piekunka, wejście do klubu w ścisłym centrum Krakowa oraz open bar na jeden wybrany alkohol: wódka, whisky lub piwo. 
.