zobacz swój koszyk

Wrocław - KOLACJA Z TANCERKĄ & STEKI

Ta propozycja może być idealnym początkiem wieczoru kawalerskiego i to w ścisłym centrum Wrocławia. Zaczynamy od soczytego męskiego steka plus 2 kolejek procentów. A po kolacji w prywatnym VIP roomie tylko dla Was zatańczy najlepsza tancerka GOGO we Wrocławiu.

W tej cenie to prawdziwa okazja. Dodatkowy alkohol możecie sobie dokupić w cenach z karty. Ceny normalne.

Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiał niczym się przejmować i mógł pobawić z kumplami...bezstresowo!

Możesz dodać wstęp do bezpiecznego, sprawdzonego klubu GOGO w centrum Wrocławia, lożę dla grupy, po shocie dla każdego i niezapomniany show na scenie dla Kawalera, do tego w standardzie pomocna przewodniczkę i więcej (sprawdź ) za jedyne 35 PLN/osoby. To o 20 PLN/os mniej niż zapłaciłbyś samemu. I nie musisz nic robić - wszystkim zajmie się Wasza sympatyczna przewodniczka - jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji.

PROMOCJA: w Piątki GoGo GRATIS

Cena zawiera

  • wynajem dyskretnej sali w klubo-restauracji w centrum miasta
  • soczysty stek z dodatkami
  • 2 rundy procentów (piwo, wino lub wódka)
  • tancerka GOGO (strip show = 3 piosenki - około 15 minut)
   

Dodatki (opcjonalne)

39 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 39 jako dodatek, 49 jako jedyna atrakcja.