zobacz swój koszyk

Kraków - WIECZÓR W KASYNIE

"Stosownie do treści art. 29 ust. 1 ww. ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. Nr 201, poz. 1540, z późn. zm.) zabroniona jest reklama i promocja gier (...) zakładów wzajemnych oraz gier na automatach." Zkaz ten dotyczy również Kasyn - zarówno na imprezach zamkniętych jak i otwartych

W przypadku reklamy istotne jest, aby rozpowszechnianie znaków towarowych (..) i informacji o miejscach, w których takie gry lub zakłady są urządzane, i możliwościach uczestnictwa miało charakter publiczny."

Dlatego niestety nie możemy tu opublikować żadnych informacji na temat tej atrakcji - jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas.

*Aby wejść do kasyna musicie mieć przy sobie dowody osobiste.

Po kasynie możecie się jeszcze wybrać do klubu GOGO (na miejscu otrzymacie lożę dla grupy, po 1 piwie oraz karty VIP uprawniające do wielokrotnego wejścia tego samego wieczoru) za jedyne 29 PLN/osoby lub do topowego klubu muzycznego  za jedyne + 19 PLN/os (w cenie wejściówki + rezerwacja stolika).

*ceny brutto - dopłat brak.

Cena zawiera

Zadzwoń do nas by uzyskać bliższe informacje.
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
19 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w klubie muzycznym. Wejście z imprezową opiekunką. Taniej niż samemu, bez stresu i zamieszania. Najlepsze kluby w KRK


25 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO KRAKÓW
Wejściówka do topowego klubu  GoGo z rezerwacją stolika za 50% ceny z ulicy.  Imprezowa opiekunka w cenie. Poradzi jak wyjść z klubu szczęśliwym, z nienaruszonym kontem i portfelem. Min 8 os.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Wstęp i loża w Viproomie na całą noc w topowym klubie muzycznym w centrum Krakowa. W cenie wejściówki, opiekunka i 500 PLN do wydania na barze. Wybor klubu bedzie uzalezniony od dostepnosci lokali w danym terminie.

449 PLN/dodatek
SZALONY KARZEŁ MILICJANT
Dodaj szalonego karła w milicyjnym stroju ZOMO, który przykuje się kajdankami do Kawalera na max. 2 godziny i zbije go pałą/lizakiem jeśli spróbuje uciec. Szalone.