zobacz swój koszyk

Warszawa - DEGUSTACJA WHISKY

Nie macie pomysłu na bifor przed Waszą imprezką? Degustacja whisky to świetny pomysł na wstęp do szalonego wieczoru. Z klasą i z %%%.

Degustacja odbywa się w sali degustacyjnej przy ekskluzywnym sklepie z największym wyborem whisky single malt w Polsce. 

Nasi specjaliści zaprezentują Wam szkockie, irlandzkie i amerykańskie destylarnie whisky, powiedzą czym charakteryzują się dane marki, zaznajomią słuchaczy z podstawowymi smakami i zapachami oraz udzielą kilku wskazówek dotyczących wyboru tego szlachetnego trunku. Na koniec będziecie mieli okazję zapalić ręcznie robione cygaro.

Po degustacji może Was odebrać nasz hummer lub możemy zorganizować dla Was niezapomniany clubbing z wejściówkami do pubu, klubu gogo i klubu muzycznego.

Cena zawiera

  • degustacja 5 rodzajów whisky single malt + 1 cygara
  • szkolenie przeprowadzone przez specjalistów z dziedziny szlachetnych alkoholi i cygar
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA KAWALERA

Chuck Norris szybciej stoi w miejscu niż Ty biegasz. Zróbcie dowcip Kawalerowi na udany początek wieczoru. Porwanie Kawalera przez strażnika Teksasu w pełnym rynsztunku. Mega jazda! Czas trwania - 20 minut.


klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 



199 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR W KLUBIE GOGO

Wstęp, rezerwacja loży i open bar na całą noc dla każdego w najlepszym klubie gogo w Warszawie - wódka, piwo, wino, tequila, whisky, gin, soki i napoje gazowane. min 8 os. Przewodniczka w cenie. Umiarkowana selekcja.


649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.

limuzyna-hummer
89 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER NA MIEJSCE DŁUGĄ LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę (dowolną) limuzyną od 6 do 29 osób. Im więcej osób tym dłuższa limuzyna. W cenie odbiór z dowolnego miejsca w granicach miasta, opiekunka grupy i wino musujące.  Czas trwania: 30-60 min.