zobacz swój koszyk

Warszawa - ARESZTOWANIE PRL + TAKSÓWKI

Aresztowanie Kawalera w konwencji PRL z transportem w wybrane miejsce wszystkich imprezowiczów kultowymi taksówkami z epoki PRL Wspaniały milicyjny pojazd + jeden lub dwóch milicjantów (drugi gratis - jedzie jak może, jak nie może to nie jedzie) z kajdankami i pałkami. Milicjanci są świetnie ucharakteryzowani (wszystkie rekwizyty Milicji, samochód ma sygnał świetlny i dźwiękowy). Milicjanci jadą we wskazane miejsce aresztować i zakuć Kawalera za narkotyki które podrzucą przy przeszukaniu lub inne ustalone szwindle. Podstawione 2 samochody - taksówki ze zmienników z imprezowymi młodymi szoferami zabierają ekipę w umówione miejsce. Możecie mieć własny alkohol, który rozpijecie po drodze. Szkła w naszych limuzynach nie znajdziecie, więc pozostaje 'gwint' lub plastyk. Muzykę do autka weźcie sobie... jeśli macie kasety z epoki.

W 2 taksówkach zmieści sie po 4 osoby w każdej. Dodatkowa taryfa dla max 4 osób to + 199 PLN. Taksówek może być aż 9, więc możemy przewieźć w stylu PRL nawet 37 osób.

Cena zawiera

  • imprezowi kierowcy - przewodnicy
  • prawdziwy samochód milicyjny z syreną i kogutem
  • aktor milicjant (dwóch, jeśli Stefan akurat nie pije) z epoki PRL
  • 2 stylowe taksówki ze "zmienników" do transportu chłopaków
  • maks 9 osób (8 + Kawaler) 
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę
  • dodatkowa taksówka ze zmienników dla maks 4 osób +199 PLN
   

Dodatki (opcjonalne)

199 PLN/dodatek
DODATKOWA TAKSÓWKA PRL
Przewieź kumpli autkami z epoki. Jedna zabiera 4 imprezowiczów. Możesz dodać nawet 9.

649 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.