zobacz swój koszyk

Wrocław - WROCŁAWSKIE ARESZTOWANIE

Powodów aresztowania może być wiele - a jedynym ograniczeniem Wasza wyobraźnia. Posiadanie narkotyków, zwierzęcej pornografii czy spowodowanie wypadku? Sami dokonajcie wyboru - w końcu to Wy znacie Kawalera najlepiej.

Takie aresztowanie to marzenie każdego mężczyzny! 

Nasz oldschoolowy amerykański radiowóz podjedzie na sygnale w umówione wcześniej miejsce a dwóch policjantów aresztuje Młodego. Zasłonią mu oczy i wywiozą radiowozem w wybrane miejsce na terenie Wrocławia.

Ta atrakcja jest idealna w połączeniu z inną np. Sexy Kolacją, Wrocławskim Nightlifem ... - wtedy organizujemy to w lub przed zaprzyjaźnionym z nami lokalem.

Jeśli wybierzecie tylko tę opcję wtedy to Ty musisz uprzedzić menedżera Waszego lokalu o akcji lub zorganizować miejsce, gdzie może się ona odbyć (np. parking).

Stała - niezależna od ilości osób cena za akcję to  490 PLN. Dla lepszego efektu upewnij się, że wszyscy oprócz Kawalera są wtajemniczeni.

Cena zawiera

  • dwóch policjantów
  • przejażdżka oldschoolowym amerykańskim radiowozem
  • dowiezienie Kawalera w wybrane miejsce w centrum Wrocławia
   

Dodatki (opcjonalne)

49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB GOGO WROCŁAW
Wejściówki VIP, rezerwacja loży i piwo lub welcome drink dla każdego w najlepszym klubie GoGo w centrum Wrocławia. Imprezowa opiekunka na miejscu i jej cenne rady w cenie. min 7 os. 49 jako dodatek, 59 jako jedyna atrakcja.