zobacz swój koszyk

Gdańsk Trójmiasto - ARESZTOWANIE KAWALERA

Za posiadanie narkotyków, zwierzęcej pornografii lub spowodowanie wypadku. Sami możecie wymyślić powód aresztowania - w końcu to Wy znacie Kawalera najlepiej.

Nasz mlicyjny polonez podjedzie na sygnale w umówione wcześniej miejsce a fikcyjny policjanci zaaresztują Młodego. Zasłonią mu oczy i wywiozą radiowozem w wybrane miejsce na terenie Trójmiasta.

Najlepiej działa w połaczeniu z inną wieczorową atrakcją np. Sexy Kolacją, Trójmiejskim Nightlifem ... - wtedy organizujemy to w lub przed zaprzyjaźnionym lokalem.

Jeśli wybierzecie tylko tę opcję wtedy to Ty musisz uprzedzić menedżera Waszego lokalu o akcji lub zorganizować miejsce, gdzie może się ona odbyć (np. parking).

Stała - niezależna od ilości osób cena za akcję to 699 PLN jako jedyna opcja, lub jako dodatek do innych atrakcji 499 PLN. Dla lepszego efektu upewnij się, że wszyscy oprócz Kawalera są wtajemniczeni.  

Cena zawiera

  • akcja 2 fikcyjnych policjantów bądź policjantki i policjanta
  • przejażdżka polonezem na sygnale
   

Dodatki (opcjonalne)

klub-nocny-w-warszawie
49 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB GOGO

Wejściowki z rezerwacją loży i piwem/drinkiem dla każdego do najlepszych klubów GoGo w mieście. Tylko bezpieczne, sprawdzone lokale. Imprezowa opiekunka w cenie. 


polonez_milicyjny_warszawa
390 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE Z POLONEZEM

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.